Klasické septiky

Klasické septiky a septické nádrže  v objemoch od 2m kubické až po 75 metrov kubických, ktoré, sú vyrobené z polyetylénu (HDPE) a majú dvojplášťovú  konštrukciu. Sú určené pre zber odpadových vôd, dažďovej vody, atď.

 

Štandardná výška poklopu septiku je cca 0,6 m. Môže byť zvýšená prostredníctvom aplikácie a kombinácie nadstavieb. Na želanie je možné vykonať továrenské nadstavby revízie  do požadovanej výšky.

 

 

 

V tabulke nájdete štandartne vyrábané objemy nádrží (zelená farba) ale aj možné dodania v neštandartne vyrábaných objemoch (žltozelená farba)

Vysvetlenie k tabuľke:  v zelenom alebo zelenožltom políčku sú uvedené dĺžky jednotlivých vyrábaných septikov v metroch, k danému horeuvedenému priemeru nádrže. Napríklad nádrž (septik) s objemom 2 m3 môžeme mať v 2variantoch – priemer nádrže 1m a dĺžka nádrže 2,8m alebo priemer nádrže 1,2m a dĺžka nádrže  2m. V prípade nádrže s objemom 75 m3 je však  septik dodávaný len s priemerom nádrže 2,5m a dĺžkou 15,7m s pochopiteľných dôvodov ak by bol priemer nádrže menší jeho dĺžka by bola oveľa väčšia.